Tekme

Dni
Konec prijav za Triatlon Ljubljane 2019.

Naslednja tekma: Triatlon Ljubljana 2019

Kronometrski sprint triatlon (0,75-20 -5). Tekma je v nedeljo 1. 9. 

Rezultati 2019

Cici duatlon – cicibani

2. Mlakar Jaka

Sprint duatlon – Starejše mladinke

2. Pogačar Neža

Vsi rezultati.

Cici duatlon – cicibani

1. Mlakar Jaka

Sprint duatlon – Starejše mladinke

2. Pogačar Neža

Sprint duatlon – Veterani 1

3. Hauptman Matej

Vsi rezultati.

Super sprint – skupno ženske

2. Neža Turšič (1. v kategoriji)

Sprint triatlon – skupno ženske

2. Maruša Klemenc (1. v kategoriji)

Cici akvatlon – cicibani

2. Jaka Mlakar

Cici akvatlon – cicibanke

3. Stela Štebe

Sprint triatlon – člani 1

2. Mark Mandič

Sprint triatlon – starejše mladinke

1. Neža Pogačar

Vsi rezultati.

Sprint triatlon – skupno ženske

1. Maruša Klemenc (1. v kategoriji) Državna univerzitetna prvakinja

Vsi rezultati.

Sprint triatlon – Skupno ženske

1. Torkar Saša

Sprint triatlon – Vetereni 1

2. Torkar Gregor

Sprint triatlon – Starejše mladinke

1. Pogačar Neža

Sprint triatlon – Članice 1

1. Klemenc Maruša

Sprint triatlon – Mlajši mladinci

2. Podobnik Manca

Vsi rezultati.

Cici akvatlon – cicibanke

2. Manca Pogačar

Akvatlon – kadetinje

2. Neža Turšič

Akvatlon sprint – ženske skupno

3. Pogačar Neža (1. v kategoriji) Državna prvakinja v akvatlonu med starejšim mladinkam

Vsi rezultati.

Cici triatlon – cicibani

3. Luka Turšič

Vsi rezultati.

Cici duatlon – cicibani

2. Mlakar Jaka

Cici duatlon – mlajše cicibanke

1. Štebe Stela

Super sprint duatlon – moški skupno

2. David Paviln

Super sprint duatlon – Ženske skupno

2. Pogačar Neža

Vsi rezultati.

Plavanje 1250 m

1 . mesto ženske absolutno Turšič Neža

3. mesto moški absolutno Mandič Mark

1 . mesto moški Masters A absolutno Seme Uroš

2. mesto deklice Andrejič Vanesa

Vsi rezultati.

Cici triatlon – cicibani

1. Mlakar Jaka
5. Turšič Luka
11. Pajek Ažbe

Cici triatlon – cicibanke

5. Štebe Stela

Cici triatlon – mlajši dečki

4. Mlakar Nace
19.  Štebe Liam
25. Ogrin Juš

Sprint triatlon – moški skupno

6. Mandič Mark (3. v kategoriji)
12. Podgoršek Žiga (3. v kategoriji)
17. Podgoršek Nejc (5. v kategoriji)
23. Mav Primož (7. v kategoriji)
51. Verbič Črt (8. v kategoriji)
90. Jelovčan Nejc (15. v kategoriji)

Sprint triatlon – ženske skupno

6. Pogačar Neža (1. v kategoriji)

Vsi rezultati.

Cici akvatlon – mlajši dečki

11. Mandič Maj
20. Ogrin Juš

ETU – Women

36. Pogačar Neža

ETU -Men

37. Podgoršek Žiga
58. Verbič Črt

Super sprint

DQ Podgoršek Nejc

Olimpik triatlon – veterani 1

DQ Torkar Gregor

Olimpik triatlon – člani 1

6. Mandič Mark, (3. na DP)

Sprint triatlon – absolutno moški

154. Podgoršek Nejc
206. Mav Primož
348. Verbič Črt
352. Torkar Gregor
DNF Podgoršek Žiga

Sprint triatlon – absolutno ženske

Pogačar Neža
Rot Saša

Vsi rezultati.

Vse rezultate si lahko pogledate na: Triatlonska zveza Slovenije in na Prijavim.se.

Tekme

Več informacij o tem dogodku še ni znanih. V kolikor vas ta dogodek zanima, nam to sporočite spodaj, obvestili vas bomo takoj, ko bo na voljo več informacij.

Zahvaljujemo se vam za zanimanje in vsa morebina vprašanja ter predloge.