Dokumenti

Vsak član potrebuje izpolniti člansko pristopno izjavo, jo podpisati in oddati enemu od trenerjev ali pa jo skenirati in poslati na info@tk-utrip.si.

Dokument:

Par-Q vprašalnik je obvezeno izpolniti vsem rekreativcem pred začetkom prve vadbe. Vprašalnik si natisnite, izpolnite in ga prinesite trenerju ali kopijo pošljite na info@tk-utrip.si.

Dokument: Par-Q vprašalnik

V kolikor želi posameznik tekmovati v triatlonu, duatlonu ali akvatlonu mora v tekočem letu izpolniti in oddati ta obrazec. Izpolnjen obrazec lahko prinesete ali kopijo pošljete na info@tk-utrip.si.

Več o licenci in obrazec na spletni strani Triatlonske zveze Slovenije

Statu je aktualni uradni dokument delovanja TRIATLONSKEGA KLUBA UTRIP. Z njega je razvidna organiziranost kluba, pravna podlaga in dejavnosti kluba.

Dokument:

Tu so zbrani vsi zapisniki rednih občnih zborov TK UTRIP. Redni občni zbori so sklicani  dvakrat letno, povabljeni so vsi člni kluba, na njih pa se odloča o delovanju kluba. V zapisnikih so zbrane spremembe v delovanju klub iz prejšnjih občnih zborov.

Vsi zapisniki so dostopni tukaj.

Splošni pogoji poslovanja TK UTRIP je dokument s katerim se morate strinjati, za dostop naših storitev.

Dokument: Splošni pogoji poslovanja TK UTRIP – Google Dokumenti

To ni še ena online vadba, kjer sledite trenerju in poizkušate posnemati vajo po svojih najboljših močeh, brez da bi vedeli ali izvajate vajo pravilno……ampak je vadba z dodano vrednostjo!

Vadba poteka sledeče:

Vnaprej pripravljena vadba v vadbeni aplikaciji s prikazi pravilnega izvajanja vaj – predhodno tudi razlaga.

Vi sledite sestavljeni vadbi, naš kineziolog & trener Miha Rojc pa budno bdi nad vašo izvedbo in po potrebi Vas popravi ali predlaga kako si lahko vajo olajšate oz. otežite. S tem res poskrbimo za čimbolj varno & kvalitetno izvajanje, ter s tem seveda tudi za napredek!

Vaje se v osnovi izvajajo brez pripomočkov, kdor ima pa možnost jih pa lahko tudi uporabi.

V enem mesecu tako potekajo 4 vadbe + webinar.

Torej ena vadba na teden.

Ena vadba pa traja eno uro.

Vsak konec meseca pa bo prav tako online potekal še webinar.

Vadba poteka sledeče:

V enem mesecu tako potekajo 4 vadbe + webinar.

Torej ena vadba na teden.

Ena vadba pa traja eno uro.

Vsak konec meseca pa bo prav tako online potekal še webinar.

* Vsi javno dostopni dokumenti so na voljo tudi tukaj.

Dokumenti

Več informacij o tem dogodku še ni znanih. V kolikor vas ta dogodek zanima, nam to sporočite spodaj, obvestili vas bomo takoj, ko bo na voljo več informacij.

Zahvaljujemo se vam za zanimanje in vsa morebina vprašanja ter predloge.