Dokumenti

Članska pristopna izjava

Vsak član potrebuje izpolniti člansko pristopno izjavo, jo podpisati in oddati enemu od trenerjev ali pa jo skenirati in poslati na info@tk-utrip.si.

Dokument:

Zdravstveni vprašalnik

Par-Q vprašalnik je obvezeno izpolniti vsem rekreativcem pred začetkom prve vadbe. Vprašalnik si natisnite, izpolnite in ga prinesite trenerju ali kopijo pošljite na info@tk-utrip.si.

Dokument: Par-Q vprašalnik

Tekmovalna licenca

V kolikor želi posameznik tekmovati v triatlonu, duatlonu ali akvatlonu mora v tekočem letu izpolniti in oddati ta obrazec. Izpolnjen obrazec lahko prinesete ali kopijo pošljete na info@tk-utrip.si.

Več o licenci in obrazec na spletni strani Triatlonske zveze Slovenije

Statut

Statut je aktualni uradni dokument delovanja TRIATLONSKEGA KLUBA UTRIP. Z njega je razvidna organiziranost kluba, pravna podlaga in dejavnosti kluba.

Statut TK UTRIP 8. 3. 2024

Splošni pogoji poslovanja

Splošni pogoji poslovanja TK UTRIP je dokument s katerim se morate strinjati, za dostop naših storitev.

Dokument: Splošni pogoji poslovanja TK UTRIP – Google Dokumenti

Dokumenti

Več informacij o tem dogodku še ni znanih. V kolikor vas ta dogodek zanima, nam to sporočite spodaj, obvestili vas bomo takoj, ko bo na voljo več informacij.

Zahvaljujemo se vam za zanimanje in vsa morebina vprašanja ter predloge.